O NAS

USA FASHION to sklep z NOWĄ markową odzieżą sprowadzaną ze Stanów Zjednoczonych, prosto  z salonów światowych projektantów.

Naszą pasją są podróże. Dzięki nim zbieramy bagaż cennych DOŚWIADCZEŃ z różnych kultur świata, a te są naszą inspiracją w działaniu.

Jedno z takich doświadczeń stało się motorem napędowym do otwarcia sklepu USA FASHION w Polsce. Wyjeżdżając 20 lat temu do USA nie spodziewaliśmy się, że zakup ubrań na osobę dorosłą w małym rozmiarze może być wyzwaniem.

Dlaczego rozmiar ma być ograniczeniem? Dlaczego nie otworzyć sklepu gdzie wejdą dwie najlepsze przyjaciółki jedna XS druga XXXXL i obie będą się DOBRZE BAWIĆ, znajdą WYJĄTKOWE stylizacje uszyte IDEALNIE na siebie i wyjdą SZCZĘŚLIWE z zakupów?

Odpowiedzią jest USA FASHION – sklep z markową odzieżą w konkurencyjnych cenach z WYSZUKANYMI wzorami i krojami. Sklep, gdzie rozmiarowo nie ograniczamy nikogo. Sklep, w którym poczujecie się WYJĄTKOWO, bo tak właśnie traktujemy naszych klientów. Rozumiemy Wasze potrzeby i odpowiadamy na nie.

Wyjątkowość to domena, o którą coraz ciężej jest walczyć, ale my mamy na to swoje sposoby!

Przyjdź, przymierz, sprawdź i poczuj się wyjątkowa – JESTEŚ TEGO WARTA!

USA FASHION – MODA NA KAŻDĄ MIARĘ!